Vášeň pro hru a nový rekord !

Vášeň pro hru a nový rekord !

 

 

Carlos se s raketou Babolat Pure Aero 98 v ruce stal nejmladším hráčem v historii, který vyhrál grandslam na všech površích. Třicetiletá sága úspěchů raket Babolat pokračuje: je to 39. vítězství rakety Babolat ve dvouhře na turnaji kategorie Major.

V letošním roce, kdy značka slaví 30. výročí uvedení svých raket na trh, Carlos Alcaraz se svou raketou Pure Aero 98 získal svůj první titul na French Open, což je po US Open 2022 a Wimbledonu 2023 jeho třetí titul z turnajů kategorie Major. Carlos Alcaraz používá raketu Pure Aero 98 a výplet Babolat RPM Team. Raketa Pure Aero mu nabízí kombinaci spinu a citu a výplet RPM Team mu zajišťuje skvělou kontrolu a přesnost.

30 let úspěchů s raketou a 39. vítězství ve dvouhře na turnajích kategorie Major pro společnost Babolat. Číslo, které vyjadřuje vedoucí postavení společnosti Babolat, vynálezce první struny v roce 1875 na tenisovém trhu. Pro značku je toto vítězství Carlose Alcarase v Paříži pýchou a výsledkem desetileté práce a spolupráce s inspirativním španělským sportovcem, nejmladším hráčem v historii, který v září 2022 dosáhl ve věku 19 let a čtyř měsíců na post světové jedničky.

Carlos Alcaraz se tímto titulem stal také nejmladším hráčem, který vyhrál grandslam na třech různých površích (tvrdý povrch, tráva, antuka). Obrovský úspěch pro společnost Babolat, která spolupracuje s mnoha šampiony a díky jedinečným odborným znalostem udržuje tuto vítěznou kulturu napříč různými epochami a herními styly. Carlos Moya byl v roce 1998 v Paříži prvním hráčem, který vyhrál turnaj kategorie Major s raketou Babolat. Cesta, kterou vydláždil, je od té doby hojně následována.

Nástupnictví je v plném proudu. Toto vítězství ve dvouhře na grandslamovém turnaji pro společnost Babolat je 27., kterého dosáhl hráč používající raketu Pure Aero, kterou používají Rafael Nadal, Francesca Schiavoneová a Caroline Wozniacká. Jedenáct dalších velkých trofejí se do historie Babolatu zapsalo díky raketě Pure Drive, s níž zvítězily Carlos Moya, Li Na, Kim Clijstersová, Garbine Muguruzaová a Sofia Keninová. A také při svém vítězství na US Open 2020 hrál Dominic Thiem s raketou Pure Strike.

 

Kontaktní údaje

Matchpoint s.r.o.

IČO: 26496003

DIČ: CZ26496003

Adresa

Modletice 85,

251 01 Modletice