REVO CLEAR - OCHRANA OD RÁNA DO NOCI

Bezkonkurenční technologie čoček Revo vždy chrání vaše oči, aniž byste museli obětovat styl. Brýle Revo Clear pro čtení a počítačové brýle blokují škodlivé modré světlo, snižují oslnění od digitálních obrazovek a snižují namáhání očí.

1987

Dvojnásobný šampion Super Bowlu Jim McMahon je často spatřen v brýlích Revo a stává se neoficiálním velvyslancem značky Revo.

1988

Astronaut Pete Conrad, třetí člověk na Měsíci, vystupuje v reklamě na brýle Revo, čímž si společnost Revo upevňuje pozici špičkového inovátora v oblasti brýlí.

1995

Společnost Revo uvádí na trh brýle Python, luxusní model s cenou v té době nevídanou - 250 dolarů. Stávají se naším bestsellerem číslo 1.

 

 

1996

Společnost Revo uvádí na trh lyžařské brýle s prvním jednoduchým polykarbonátovým zorníkem s jedinečnou ochrannou vrstvou Revo.

1998

Společnost Revo představuje kolekci sportovních brýlí s vysoce kontrastními polykarbonátovými čočkami. Prvním stylem této kolekce je Icon.

2002

Reklama Revo se objevuje ve filmu Toma Cruise Minority Report.

2011

Společnost Revo spolupracuje s mezinárodní skupinou Oceana, která se zabývá ochranou oceánů, a poskytuje týmu výkonné brýle pro jejich expedici.

2019

REVO X BEAR GRYLLLS

Ve spolupráci s celosvětovou ikonou Bearem Gryllsem uvádí společnost Revo na trh kapslovou kolekci s inovativním, flexibilním materiálem pro rámy Revo SuperFlex™.

2019

SKLO JE ZPĚT


Když byla společnost Revo v roce 1985 založena, naše průkopnické čočky Crystal Glass byly oslavovány pro svou bezchybnou optiku. V roce 2019 jsme ji přinesli zpět a představili jsme nový inovativní proces, který uzavírá naši technologii čoček NASA do dvou vrstev skla pro bezkonkurenční čistotu a polarizační ochranu. 


2019

MOONWALKER SE V AUKCI PRODAL ZA REKORDNÍ CENU

Společnost Revo vydražila první kus vyprodané limitované edice slunečních brýlí Moonwalker Zero G. Se silným náskokem se brýle Moonwalker Zero G #001 prodaly za 1 650 dolarů (výrazně nad původním odhadem), přičemž veškerý výtěžek z celosvětové dražby putoval ve prospěch nadace Conrad Foundation.

2020

SPOLEČNOST REVO SLAVÍ 35. VÝROČÍ

Na počest 35. výročí založení společnosti Revo jsme uvedli na trh naše vůbec první skládací letecké brýle Thirty-Five LTD se 100% lehkým titanovým rámem. Bylo vyrobeno pouze 1 000 individuálně číslovaných obrouček.  Byly zcela vyprodány.

2020

REVO X BODE MILLER

Společnost Revo oznámila Bode Millera, nejuznávanějšího amerického lyžaře, jako svého prvního globálního ambasadora zimních sportů.  Společně jsme zahájili spolupráci brýlí Revo x Bode Miller.  Kolekce obsahuje revoluční technologii fotochromatických čoček Revo SuperNova+ a design Limitless+. 

2021

REVO CLEAR

Společnost Revo představila svou vůbec první kolekci čtecích a počítačových brýlí s čočkami chránícími před modrým světlem, které blokují škodlivé odlesky z digitálních obrazovek a snižují namáhání očí. 


2021

Společnost Revo uvedla na trh brýle Revo Black: novou generaci brýlových čoček Revo, v níž se design snoubí s technologií. Brýle Revo Black jsou vybaveny polarizačními fotochromatickými čočkami, které automaticky přecházejí ze světla do tmy, a nabízejí tak bezkonkurenční ochranu očí. Tato kolekce se vyznačuje 3 odlišnými designovými koncepty: konstrukcí z uhlíkových vláken, „beztížným“ složením a titanovými obroučkami bez pájení.

2022

REVO X KENDALL TOOLE

Společnost Revo navázala spolupráci s Kendall Toole, celoživotní sportovkyní a instruktorkou Pelotonu, aby nabídla ikonickou technologii čoček Revo v kombinaci s Kendalliným bezstarostným stylem. Část výtěžku z této spolupráce je věnována neziskové organizaci Bring Change to Mind, která se zabývá podporou dialogu o duševním zdraví.

2022

REVO X ANNIKA

Ve spolupráci s golfovou jedničkou Annikou Sörenstam nabízí společnost Revo profesionální polarizační sluneční brýle, které se hodí na green i mimo něj.

2022

Po více než třech letech příprav představuje společnost Revo brýle Sonic 1 a Sonic 2. První multifunkční sluneční brýle vybavené technologií čoček NASA společnosti Revo a špičkovou audio technologií bluetooth, které poskytují dokonalý zážitek ze zraku a zvuku.

2023

REVO SE OBJEVILO VE FILMU LOST IN THE ARCTIC

V roce 1847 sir John Franklin a posádka 128 mužů beze stopy zmizeli při hledání Severozápadního průjezdu, námořní cesty spojující Atlantický a Tichý oceán.  Ve filmu Ztraceni v Arktidě, který byl uveden v roce 2023, proplouvají badatel Mark Synnott a fotograf a filmař Nat Geo Renan Ozturk, oba ambasadoři společnosti Revo, labyrintem potenciálně smrtícího mořského ledu v Severozápadním průjezdu a hledají odpovědi na otázky, přičemž na plachetnici ze sklolaminátu urazí 8 000 mil.