NOVÁ RAKETA PURE DRIVE: ČISTÁ SÍLA, ČISTÝ ZÁŽITEK. 

Ikonická raketa společnosti Babolat se mění. Nový vzhled, nový design, také je však do ní zapracována nová technologie pro výraznější požitek ze hry při zachování její legendární síly úderu. Nadšenci na její uvedení netrpělivě čekají.

Čtěte dále zde.

O NÁS

Krátce o společnosti Match Point s.r.o.

Vítejte na stránkách společnosti Match Point s.r.o.,
 

společnost Match Point s.r.o. působí na českém trhu již od roku 2001. Za dobu své existence se stala významným lokálním distributorem sportovního vybavení světových značek. V současné době jsme výhradním distributorem značek Babolat a Tretorn pro Českou republiku.

Naše činnost se nezaměřuje pouze na prodej a distribuci skvělých produktů výše zmíněných značek, ale také na podporu hráček a hráčů všech věkových kategorií. Jejich seznam si můžete prohlédnout k tomu vyčleňené části našeho webu.

Pro všechny sportovce, nadšence a uživatele či zájemce o sportovní vybavení značek Babolat a Tretorn jsme zajistili širokou podporu sportovních center, kde je možné si klíčové výrobky z naší distribuce vyzkoušet.

Výrobky si můžete zakoupit v široké síti autorizovaných prodejen a eShopů.

Přejeme Vám mnoho úspěchů se sportovním vybavením Babolat a Tretorn!

Váš tým Match Point s.r.o.

Stručně o nás

 

MATCH POINT s.r.o.

Vítejte na stránkách společnosti Match Point s.r.o.

Společnost Match Point s.r.o. působí na českém trhu již od roku 2001. Za dobu své existence se stala významným lokálním distributorem sportovního vybavení světových značek.

V současné době jsme výhradním distributorem tenisových značek Babolat (tenisové rakety, badmintonové rakety, tenisové a badmintonové míče, batohy, tašky, obuv, textil a další doplňky) a Tretorn (tenisové míče) pro Českou republiku.

Více o společnosti Match Point s.r.o. naleznete v sekci „O NÁS“.

Váš tým Match Point s.r.o.

 
Modletice č.p.85
251 70 Modletice

TEL: +420 272 650 635
FAX: +420 272 650 636

Email: info@matchpoint.cz